اولین پزشک ناشنوای ایران

روزنامه جام جم امروز در صفحه ۵ خود گزارشی دارد درمورد خانم دکتر جنتی اولین پزشک ناشنوای ایران . کمی باور کردنش سخت است ولی برای من که از همان سالهای ابتدای قبولی دردانشگاه و مشکلات فراوان یرا که ایشان داشته اند و درجریان هستم که بالاخره از آنها سربلند بیرون آمده است ، خیلی مشکل نخواهد بود . امیدوارم بتوانم متن مصاحبه را از سایت جام جم یگیرم و برای دسترسی دوستان در پایگاه قرار دهم . فعلا اگر روزنامه دستا نرسید مطالعه کنید و بدیهی است که زبان به تحسین خواهید گشود….

و دوباره مهرانه قائمی


مدتی است که خیلی از دوستان برای کمک به مهرانه قائمی که نیازمند تعویض ریه های خود است ، زحمت می کشند . امیدوارم هرچه زودتر امکان اعزام او به خارج از کشور فراهم شود و با سلامتی به میهن بازگردد . از آنجائیکه برخی نیاز به دیدن مدارک و عکس های مهرانه داشتند من هم سعی کردم که آنها رادریک صفحه که براحتی برای همه قابل دریافت باشد قراردهم که اکنون آماده است وآنرامی توانید در این صفحه ببینید…

روز جهانی ناشنوایان

ششم مهرماه بعنوان روز جهانی ناشنوایان تعیین شده است. روزی که امید می رود تا افراد جامعه نسبت به مسائل آنان توجه بیشتری داشته باشند وایشان را همچون دیگر اعضای جامعه به حساب آورند. متاسفانه وجود نگرش های منفی مانع از حضور ناشنوایان در جوامع شده و شاید بزرگترین مشکل آنان انزوا و گوشه گیری باشد چه بخاطر مشکلات ارتباطی اغلب از حضور در بین مردم خودداری می کنند. هرچند قدم های موثری در این زمینه برداشته شده تا این فاصله جبران شود ولی عمق و بعد فاصله آنقدر زیاد است که زمانی طولانی لازم است تا اصلاح صورت پذیرد. در مورد برخی مسائل ناشنوایان مطلبی نوشته ام که تصور می کنم هفته آینده در صفحه معلولین بچاپ برسدو در همان زما ن آنرا برای مطالعه در سایت قرار خواهم داد. به سهم خودم این روز را به همه عزیزان کم شنوا و ناشنوا و خانواده های محترمشان تبریک می گویم….

تغییرات در صفحه سایـت شخصی

امروز فرصتی شد تا تغییراتی را در صفحه اول سایت شخصی خودم انجام دهم. برای من که خیلی از زبان HTML نمی دان و شاگردی کوچک هستم ، تصور می کنم بد نیست. امیدوارم با راهنمائی و کمک دوستان به سوی بهتر نمودن آن گام بردارم…..

آغاز سال تحصیلی

دیروز از اول صبح احساس دیگه ای داشتم. هوا هم به این حس کمک می کرد تا بوی روزهای خوب پائیز رو یک بار دیگه استشمام کنم .شروع سال تحصیلی معمولا برای آدم حال وهوای دیگه ای داره و خاطرات خوبی رو هم معمولا بدنبال داره .امیدوارم که این حس برای همه باشه. میدونید که حتی بچه هائی هم که از درس و مدرسه فراری هستند ولی باز مهرماه و شروع کلاسها رودوست دارن . خب این هم از اون حرفهائی بود که ممکنه بعضی ها باور نکنن ولی من باور دارم . دیروز کلاسهای دانشکده هم شروع شدن و چهره اون هائی که تازه امسال وارد دانشگاه شدن دیدنی بود یاد خودم افتادم ، یعنی من هم این شکلی شده بودم؟……………

عید مبعث مبارک باد

” انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق ”

فرارسیدن عید مبعث را به حضور همه دوستان تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوارم با عمل به سیره پیامبر بزرگ خدا در زندگی آنگونه باشیم که مصداقی هر چند کوچک برای تحقق حدیث بالا قرارگیریم…..