3 دیدگاه در “بازنویسی در وبلاگ یادداشت ها ….

 • ۱۳۹۲-۰۱-۱۶ در۱۰:۳۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام خدمت شما استاد عزیز . بابت سایت جدیدتان به شما تبریک می گویم . من گفتار درمانم و سالهاsت که شما را می شناسم .البته شما مرا نمی شناسید در ضمن من همسر یک از دانشجویان شما آقای شهرام بیکی (دانشجوی تبلیغات) می باشم . سایت خوب و مفیدی دارید بخصوص تدریس روش تحقیق که در تدوین پایان نامه ام خیلی به من کمک کرد.
  در صورت تمایل سری به وبلاگ من بزنید و نظرتان را در مورد آن بفرمایید.
  با ارزوی موفقیت

  پاسخ
 • دکتر محمد کمالی
  ۱۳۹۲-۰۱-۱۶ در۴:۳۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  سال نو مبارک…از لطفی که دارید ممنونم. البته آقای بیگی در مورد شما فرموده بودند…خوشحالم که از سایت توانسته اید استفاده کنید. وبلاگتان را هم دیدم. به نظرم موضوع بسیار مهمی را انتخاب کرده اید. گفتار درمانی در طول سالهای اخیر پیشرفت خوبی پیدا کرده است اما لازم است از توانمندی های رشته های دیگر هم سود برد. شما هم یکی از زمینه های بسیار مهم را انتخاب کرده اید. امیدوارم در نوشتن تداوم داشته باشید و فضای مناسبی برای گفتگوی علمی فراهم نمایید.

  پاسخ
 • ۱۳۹۲-۰۴-۱۷ در۷:۰۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با سلام استاد گرامی
  امروز سایت شما را یافتم و بسیار خوشنود شدم… استاد من از همکاران شما در قسمت پیشگیری سازمان بهزیستی کشور هستم…. می خواستم بدونم در زمینه کاربرد رسانه ها در امور جلب مشارکت جامعه در خدمات پیشگیرانه تا به حال فعالیتی انجام داده اید ؟؟؟ یا افرادمتخصصی را در این خصوص سراغ دارید که ما بتونیم از مشارکتشان استفاده کنیم ؟ لازم به ذکر است مادر برنامه کشوری پیشگیری از تنبلی چشم در حال انجام وظیفه هستیم. با تشکر از وقت و توجه شما

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *